Září 2010

TVŮJ BÝVALÝ KLUK S NOVOU HOLKOU

28. září 2010 v 14:30 | Kiki |  Láska

TVŮJ BÝVALÝ KLUK S NOVOU HOLKOU

Když uvidíš svého bývalého kluka s novou holkou, může ti to být líto, zvláštˇ jestli jste se rozešli teprve nedávno.Snaž se chovat jakoby nic a určitě časem zjistíš , že už ti to vlastně moc nevadí.A kromě tohoto ber z té lepší stránky: když s nikým nechodíš, budeš mít víc času na své kamarádky, na všechny ostatní veci, ke kterým kluky nepotřebuješ.Dobře se bav!

ZADANÝ KLUK

28. září 2010 v 11:48 | Kiki |  Láska
ZADANÝ KLUK

Když ti do oka kluk, který už s někým chodí, rýsuje se na obzoru parádní průšvih.Možná tě na něm láká, že se holkám líbí, že to s nimi umí a je s ním zábava.Jenže když už někoho má a ty začneš jeho vztah komplikovat, budou z toho jenom potíže!

BÝVALÝ KLUK TVÉ KAMARÁDKY

27. září 2010 v 14:37 | KIKI |  Láska
BÝVALÝ KLUK TVÉ KAMARÁDKY

Když zjistíž, že se ti líbí kluk, se kterým dřív chodila tvoje kamarádka, je to vždycky složité. Myslím, že nejlepší bude, kdyš se jí nejdřív zeptáš jesti jí to nevadí. Když jí to ale vadit bude, pak se musíš rozhodnout, jestli ti ten kluk stojí za to, abys přišla o kamarádku.

chceš být moje SB?????

4. září 2010 v 17:45 | kiki |  chceš být moje SB?????

Chceš být moje sb??? tak do komentářů napiš:

jméno a příjmení
přezdívku
nej členka 5 angels
adresa blogu

5angels životopis terky

3. září 2010 v 20:47 | kiki |  5angels

Již odmalička neuměla chvíli posedět, proto v 5 letech začala se sportovním aerobikem. Za krátko dostala nabídku jít tančit do tanečního studia Niké, které se zabývalo převážně společenskými tanci. To ale Terezu i přes úspěchy příliš nebavilo. Ve 2. třídě proto využila nabídky jít tančit do ATS DOMINO Praha. Již během prvního roku začala díky kolektivu a trenérkám sbírat první úspěchy, a to jak v sólech, tak ve street show formacích.Povolání: zpěvačka, tanečnice
Věk: 11
Datum narození: 22. 11. 1997
Místo narození: Praha
Znamení: Štír

5angels životopis hany

3. září 2010 v 19:53 | kiki |  5angels


Hana je novou členkou 5angels. V kapele vystřídala Dianu Kaleovou, kterou bavil balet. Hana ráda hraje na svou kytaru.

Její největší úspěchy Mistryně ČR, Prahy v tanečních formacích, obsazení v muzikálu Cikáni jdou do nebe. Hraje tam cikánské dítě a také tam trošku zpívá.


Povolání: Zpěvačka, tanečnice
Věk: 10
Datum narození: 24. 04. 1999
Místo narození: Praha, Česká Republika
Znamení: Býk
Členka skupiny: 5angels

5Angels Niki životopis

3. září 2010 v 19:39 | kiki |  5angels
Niki se narodila před 10 lety v Praze, kde také se svou rodinou žije. Má o minutu starší dvojče - bráchu Filipa, se kterým si moc rozumí. Někdy si sice jako všichni sourozenci, "vjedou do vlasů", ale jinak na sebe nedají dopustit a vzájemně se podporují a pomáhají si.
Protože Nikču vždy moc bavilo tancování, chodila od svých 4 let do tanečních kroužků. Ve 2. třídě začala chodit do základních kurzů AT Studia Domino, kde byla vybrána do týmu, se kterým soutěží na závodech. V Dominu má také spoustu kamarádek. Moc ji baví trénování nových sestav a formací a přestože jsou tréninky třikrát až čtyřikrát týdně, vždy se na ně těší. Doma už má i sbírků svých úspěchů - vybojovaných medailí, které jsou pro ni velkou motivací. Letos na závodech v Táboře vybojovala bronzovou medaili a v Jablonci se probojovala do finále a skončila na 5. místě.Datum narození:
7.8. 1998

Znamení:
Lev

Koníčky:
Tanec, zpěv, malování, sport

Zvířátka:
Kůň a pes

Barva:
Žlutá, tyrkysová

Oblečení:
Trika, úzké džíny, hoperáky, mikiny

Oblíbené místo:
Jižní Čechy, Chorvatsko

Oblíbený předmět ve škole:
Tělocvik

Neoblíbený předmět
Zeměpis

Největší úspěchy:
Mistryně ČR ve street show formacích s AT Studiem Domino

5angels životopis nikola

3. září 2010 v 18:07 | kiki |  5angels

Nikola
Od svých 3 let tancovala ve světoznámém tanečním souboru Valášek, se kterým během následujících 4 let projela kus světa. V té době již vystupovala v televizních pořadech Kouzelná škola s Dádou Patrasovou, kde zpívala a tančila. Vystoupila i v jiných zábavných pořadech v TV. Od 7 let je členkou AT studio DOMINO. S Dominem se stala mistryní České republiky, Evropy i světa ve street show formacích. Má úspěchy i v sólových vystoupeních, kdy na Mistrovství světa v německé Bochumi byla třetí. Jejím velkým vzorem je Shakira.


Datum narození:
24.9. 1998

Znamení:
Váhy

Koníčky:
Tanec, zpěv, herectví

Zvířátka:
Rybičky

Barva:
Modrá, růžová

Oblečení:
Sportovní

Oblíbené místo:
Morava, Šumava

Oblíbený předmět ve škole:
Tělocvik, angličtina, vlastivěda

Neoblíbený předmět
Žádný mi nevadí

Největší úspěchy:
Mistryně světa a Evropy v tanečních formacích skupin a mistryně ČR v jednotlivcích